Gdzie szukać szybkich pożyczek ?

Potrzebujesz szybkiej pożyczki gotówkowej?  

Nie daj się zwieść ofertom, które zaczynają się od słów najtańsza pożyczka gotówkowa na rynku. Najczęściej to one należą do tych z wyższej półki, w których trzeba spłacić dodatkowo nawet 100% zaciągniętej kwoty. Którą więc wybrać?

Zapraszam do przeczytania poniższego tekstu – w nim dowiesz się które z pożyczek są warte uwagi. Nim jednak zaczniemy musimy rozgraniczyć pożyczki na pożyczki bankowe i poza bankowe, ponieważ jest to znacząca różnica i ciężko byłoby nam porównywać te oferty wspólnie.

Szybka pożyczka bankowa

Pierwszym kryterium, które musimy spełnić żeby dostać taką pożyczkę bankową to wpis w bik. Nie możemy posiadać złej historii kredytowej ani być wpisanym do jakiegokolwiek rejestru dłużników gdyż to nas dyskwalifikuje już na samym początku.

Następnie kwota pożyczki jaka nas interesuje – tutaj jeśli interesuje nas suma ponad 10 000 złotych to zapewne bank będzie wymagał od nas jakiegoś zaświadczenia o zarobkach, pitu lub przedstawienia umowy o pracę. Wszystko to w celu upewnienia się, że będzie nas stać spłacić taką pożyczkę.

Gdzie znaleźć dobre oferty?

Bardzo szybko i łatwo znajdziesz oferty szybkich pożyczek gotówkowych poprzez skorzystanie z kalkulatorów i rankingów pożyczek bankowych.  Jest ich całkiem sporo w Internecie, w tym też na naszej stronie – dzięki czemu już za 3 minuty możesz wiedzieć jaki bank udzieli Ci szybkiej pożyczki na najlepszych dla Ciebie warunkach.

Szybka pożyczka poza bankowa

W przypadku pożyczek poza bankowych, tzw. chwilówek zarówno czas trwania udzielenia takiej pożyczki jak i sama procedura trwa bardzo krótko. Jest to spowodowane tym, że kwota pożyczki często nie przekracza tutaj 1000 złotych. Dodatkowo nikt nie wymaga od nas umowy o pracę i przedstawiania zaświadczeń o zarobkach.

Szukając dobrej oferty pożyczki poza bankowej także możemy skorzystać z kalkulatorów pożyczek. Należy pamiętać także o tym, żeby korzystać z pożyczek znanych firm, które cieszą się dobrą opinią wśród swoich klientów i do takich należą:

– Provident,

– Profi Credit,

– Wonga,

– Kasomat.

W tych firmach znajdziemy jedne z najlepszych ofert pożyczek poza bankowych dzięki czemu weźmiemy dobrą pożyczkę i nie będziemy mieli problemów z jej spłatą.

Podsumowując: na naszej stronie znajdziesz internetowe wnioski, dzięki którym będziesz mógł szybko wysłać zapytanie o pożyczkę w danej firmie lub banku po czym skontaktuje się z Tobą konsultant, który odpowie na wszelkie pytania i udzieli Ci wstępnej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *